Pylox - skvělé léčení Helicobacer pylori

Rádi bychom vám vysvětlili v tomto článku, jak účinkuje Pylox v boji s nyní velice častou infekcí zvanou Helicobakter pylori.

V současné době jsme svědky velkého nárůstu nemocí, které jsou způsobeny zejména bakteriemi. Dokonce jsme dospěli do bodu, kdy mnohé choroboplodné zárodky jsou již odolné i vůči antibiotikům.

Léčba infekce Helicobacter pylori je založena na užívání trojkombinace antibiotik s inhibitorem protonové pumpy. Ovšem další problém nastává v době, kdy tyto antibiotika v podstatě vyvraždí i bakterie užitečné pro náš organizmus a tím i naruší náš imunitní systém. A tak během krátké doby se nemoc vrací a dostáváme se do začarovaného kruhu pojídání antibiotik a léčení jejich vedlejších účinků.

Průjem, bolesti břicha, křeče a celková slabost - to jsou alarmující projevy našeho těla při zlikvidování přirozené mikroflóry v našem trávícím traktu při takovémto znovunasazování antibiotické léčby.

Toto je situace, která nás nutí hledat nové přístupy k léčbě. Je známo, že v léčení Helicobacter pylori se z úspěchem uplatňuje brokolice a dokonce jsou zprávy o pozitivních účincích mateřského mléka prasnic, nebo některé látky z tradiční čínské medicíny pomáhají s touto trávící nepříjemností.

V současnosti prováděné výzkumy však zjišťují, že skvělým pomocníkem s touto nemocí mohou být výtažky z vaječných žloutků imunizovaných slepic Helicobacter pylori.

Je známo, že již v minulosti se lidé léčili při problémech způsobených Helicobacter pylori konzumací zvýšeného množství tepelně zpracovaných vaječných žloutků. Ovšem tyto léčebné účinky byly jen krátkodobé a mírné.

Nejnovější poznatky současných lékařů a vědců se však začali intenzivně věnovat souvislosti Helocobacter pylori se slepičími vejci a vyprodukovali látku, která je velmi účinná k léčbě této nepříjemné infekce trávícího a zažívacího traktu.

Odborníci zjistili, že určitý druh slepic produkuje vejce, která obsahují ideální látku vhodnou k potlačení bakterie Helicobacter pylori.

Tento účinek je možné mnohonásobně zvýšit u slepic, kde je vyvolána tvorba protilátek k této bakterii. A tyto vytvořené protilátky jsou transferovány a akumulovány do vaječného žloutku ještě v době vývinu vajíčka, která obsahují již velké množství těchto protilátek. Z vajec je pak získán výsledný produkt – antiHelocobacter pylori imunoglobulin Y.

Imunoglobuliny, neboli protilátky, jsou molekuly, které tělo běžně produkuje jako odpověď na přítomnost cizorodé látky. Tyto protilátky jsou úžasnými pomocníky v našem těle, kteří efektivně chrání naši imunitu. Podávání imunoglobulinu Y (IgY), který je aktivní složkou přípravku Pylox, významně působí proti více škodlivým mikroorganismům, kteří jsou původci různých trávicích či kožních problémů. Přípravek Pylox obsahuje jako velmi účinnou látku výtažek z vaječných žloutků imunizovaných slepic - imunoglobulin IgY.

Pylox zabraňuje tvorbě enzymů uréazy, čímž zničí prostředí ve kterém dokáže Helicobacter pylori existovat. Díky tomuto přípravku dochází k velmi efektivnímu potlačení rozmnožování bakterie v žaludku a tím také k podstatnému zlepšení stavu nemocného.

 

Dávkování Pyloxu – 1 sáček 2x denně, nejlépe po jídle, v případě větších problémů je možné dávku zdvojnásobit.

Prevence – 1 sáček obden.

Obsah sáčku po jídle nebo během jídla rozmíchat ve sklenici vody, mléka nebo ovocné šťávy.

Ovšem ve velké většině případů postižený člověk ani netuší co je příčinnou jeho potíží – křečí v břiše, plynatosti, zácpy, kožních problémů, pocit vyčerpanosti a únavy, atd. Tyto problémy se stávají chronickými a mají nepříjemný dopad na kvalitu života nemocného člověka. Postupně bakterie způsobuje pálení žáhy, zácpu, kožní problémy, pocit vyčerpanosti, zvýšenou únavu, záněty, vředy a rakovinu žaludku i dvanácterníku. A právě to jsou typické a v dnešní době velmi rozšířené projevy nesprávné činnosti trávícího traktu vyvolané Helicobacter pylori.

Helocobater pylori je spirálovitě paličkovitý mikrorganizmus, který se usadí ve sliznici žaludku a dvanácterníku a způsobí tam zánět. Jeho vývrtkovytý tvar a bičík mu umožňuje aby se „zavrtal“ a udržel v mukózní vrstvě žaludku a tam plaval v tekutém prostředí tohoto orgánu. Znemožní svou přítomností běžné procesy v našem trávícím a vylučovacím traktu. Uchytí se pomocí bičíku na žaludečním epiteli a vylučuje enzym, pomocí kterého kyselé prostředí žaludku přemění na neutrální. Tak si vytvoří ideální podmínky pro svůj život a tím výrazně přispívá ke vzniku žaludečních chorob, dokonce i ke karcinomu žaludku.

 

Jak se Helicobacter pylori dostane do lidského organismu?

Studie prokázali, že nejčastějším přenosem z člověka na člověka je kontaminace při průjmových a zvratkových onemocněních.

Jiné předpokládané možnosti přenosu jsou i slinami, vodou, jídlem, mouchy, atd.

Můžeme se nakazit i pouhým líbáním s osobou tímto bacilem napadenou, či při kontaktu se zvířaty.

Ve světě patří tato infekce mezi velice časté ale stále ne dostatečně objasněné onemocnění. Její šíření je více otázkou sociálně-ekonomickou, než geografickou. V současné době v ekonomicky silnějších krajinách výskyt tohoto onemocnění stoupá a v rozvojových zemích klesá. Zatím tento trend není ani odborníky dostatečně vysvětlen, relevantní údaje chybí.

 

Co způsobuje neléčená Helicobacter pylori?

Pokud se pacient nezačne léčit, tak je zjištěno, že ve 100% případů onemocní zánětem sliznice žaludku – gastritidou. Téměř 50% má dyspeptické potíže, které se projevují pálením žáhy, plynatostí, nevolností, zvracením, nechutenstvím, průjmem nebo zácpou, atd.

Přímá souvislost infekce Helicobacter pylori s žaludečními vředy je 95%.

Žaludeční vředy byli do nedávna spojovány s napětím, nervozitou a stálými stresy. Tato zaběhnutá teorie stresových žaludečních vředů přetrvávala mezi lékaři téměř století a byla založena na pozorování postižených osob. Je známo, že lidé ve stresu a nepohodě, produkují větší množství žaludeční kyseliny, jsou ,,kyselí“ a že tato kyselost zapříčiňuje gastritidu a postupné vytvoření žaludečních vředů.

 

V poslední době však nové výzkumy zjistily, že více jak 90% těchto případů gastritid a vředů bylo vyvoláno infekcí Helicobacter pylori.

K těmto výsledkům dospěli dva australští vědci Barry Marshall a Robin Warren. Ti v 80 tých letech zkoumali, jaké bakterie kolonizují náš žaludek a zjistili, že jsou to spirálovitě zakroucené bakterie, ukrývající se mezi sliznicí a jí vylučovaným hlenem. A tak u těchto odborníků začal příběh objevování Helicobacter pylori a v roce 2005 získaly prestižní vědecké ocenění - Nobelovu cenu za objev, že žaludeční vředy jsou způsobovány bakteriemi.

Sám sobě pokusným králíkem! Barry Marshall byl známý tím, že nejraději své pokusy zkoušel sám na sobě. I v tomto případě postupoval stejně aby svou teorii potvrdil. Vypil tuto bakteriální kulturu Helicobacter pylori a v průběhu dalších dní dostal vážný žaludeční katar se závratěmi. Z jeho žaludku však dokázali získat několik vzorků a dalšími pokusy dokázat, že tato bakterie je schopná usídlit se a přežívat jedině v žaludeční sliznici, tam infikovat zdravého člověka a způsobit mu žaludeční potíže, nebo dokonce nemoc.

Do této doby totiž byly žaludeční vředy chronickou a bolestivou chorobou, která si vyžadovala doživotní a drahou léčbu.

Nobelův výbor ocenil houževnatost těchto vědců a také vyvrácení hluboko zakořeněného dogmatu, že žaludeční vředy a další trávící potíže způsobují stresy a nervozita. A tak díky těmto dvěma zapáleným vědcům a nyní také přípravku Pylox , máme zase jasněji v některých problémech a také je můžeme uspokojivě vyřešit!


No template found for module gpwebpay